o günden bu güne 20 yıldır

Özellikle deniz yolu ithalat ve ihracat Uluslararası konteyner taşımacılığı ile havayolu , karayolu taşımacılığında freight forwarder olarak hizmet veriyoruz.

Vira Forwarding Olarak Verdiğimiz Servisler

Günümüzde rekabetin en önemli araçlarından biri fiyat diğeri hız olduğundan havayolu hernekadar diğer taşıma türleri içinde en yüksek birim navluna sahip olsa da hala büyük bir önem taşımaktadır.
Başta Uzakdoğu , Ortadoğu ve Afrika Ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok limanına düzenli seferleri olan hatlar ile uzun yıllara dayanan işbirliği sayesinde, bugün müşterilerine en uygun ve en geniş navlun / transit süre seçeneklerini sunabilmekteyiz.
Günümüzde Karayolu taşımacılığı özellikle kısa mesafelerde hızlı ve az maliyetli olması, kapıdan kapıya aktarmasız bir taşıma sağlaması, deniz yolu ulaşımın olmadığı, havayolu ile yüksek fiyatların oluştuğu durumlarda tercih sebebidir.

Türkiye’nin tüm konteyner limanlarından , çıkış kapılarından ve Havalimanlarından servis vermekteyiz. Network üyeliğimizin getirdiği geniş acenta ağımızla Dünya’yı örüyoruz.

Proje yüklemeleri çok ciddi hesaplamalara dayanan, sorun yaratacak en küçük ayrıntının bile dikkate alınmasını gerektiren bir iştir dolayısıyla bilgi, tecrübe ve sıkı bir şekilde takip gerektirir.

Kara, Hava, Deniz ve Proje Taşımacılığının yanısıra depolama, konteyner satışı, gümrükleme alanlarında da ek hizmetlerimiz mevcuttur.