Proje yüklemeleri çok ciddi hesaplamalara dayanan, sorun yaratacak en küçük ayrıntının bile dikkate alınmasını gerektiren bir iştir dolayısıyla bilgi, tecrübe ve sıkı bir şekilde takip gerektirir.

Taşınacak malzemeler şekilleri ve ağırlıkları itibariye, standart ekipmanlar dışında bir alternatife ihtiyaç duyarlar bu ekipmanlardan en sık kullanılanları üstü açık (open top ), üstü ve yanları açık (flar rack ) , platform konteynerlerdir , ayrıca uzunluk ve yükselik avantajından dolayı bazı bölge ve mallar için 45’lik high cube konteynerlerde kullanılır.

Konteynere yüklenmesi uygun ol161407118mayan malzemeler ise dökme gemi taşımacılığı olarak yada ro-ro gemileriyle taşınabilmektedir.

Yine bu tarz yüklerin konteyner yada gemi üzerinde sabitlenmesi (lashing), sertifikalarının hazırlanması , gemiye yüklenmesi , tahliyesi , teslim adresine kadar özel araçlar ile nakliyesinin sağlanması bunun için Karayollarından gerekli izinlerin alınması ve son olarak eğer talep edilirse alıcının fabrika yada deposunda Vinç ile kuruluma kadar Vira her aşamayı organize ve takip edip sonuçlandırır.

İthalatta başta Çin / Taiwan ve Uzakdoğu limanlarında deneyimli olan firmamız, ekstrantik pres, Cnc torna makinası, plastik enjeksiyon makinası, anahtar teslimi fabrika, otomasyon hattı taşıması, matbaa ve iş makinaları gibi yatırım ürünlerinin nakliye organizasyonunu gerçekleştirir.

İhracatta ise özellikle Afrika ve Ortadoğu ülkelerine, global inşaat projeleri, matbaa, baskı, tel örme ve paketleme makinalarının taşınmasını sağlar. Gerçekleştirdiğimiz bir çok proje yüklemesine ait bilgiye aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz.


Proje Kargo