Vira Forwarding

HAKKIMIZDA

Vira Uluslararası Taşımacılık, 1996 yılında, uzun yıllarını sektöre vermiş Fatih ve Nevil Aşkın tarafından kurulmuştur. Firmanın merkezi İstanbul`da olup, tüm Türkiye geneline yönelik olarak profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

18 yıllık geçmişi ile Vira Uluslararası Taşımacılık sektörün eski firmalarından olup, Hava ve Deniz taşımacılığı alanında yoğunlaşmış olarak çok sayıda ülke limanlarından ve havaalanlarından full ve parsiyel konteyner ithalat ve ihracat nakliyesi yapmaktadır. Geniş acente ağı, konteyner hattı ve havayolu işbirliği ile, çalışmakta olduğu müşterilerine en avantajlı ve geniş yelpazede seçenekler sunabilmektedir.

Firmanın kurulduğu günden beri üzerinde hassasiyet ile durduğu misyonu, işbirliğinde bulunduğu müşterilerine güven üzerine tesis edilmiş bir hizmet sunmaktır.

Vira, uzun yıllardır kesintisiz olarak, otomotiv, makine, inşaat, plastik mutfak eşyaları, hammadde, hırdavat, züccaciye, mobilya, gıda sektörlerinde faaliyet gösteren köklü müşterilerinin yüklerini taşımaktadır. Sektör bazında yoğunlaşan tecrübeleri sayesinde müşteri memnuniyetini yakalamış olan firma, uzun yıllardır çalışmakta olduğu köklü müşterileri yanı sıra her geçen gün portföyüne katılan yeni müşterilerine de servis vermektedir. Hizmet kalitesindeki sürekliliğin bir göstergesi olan bu işbirliğini aynı güven ve kalite temelinde ileriki yıllara taşımak hedefleri arasındadır.

Aktif olarak hizmet verdiği ihracatta tüm Ortadoğu ve Afrika, ithalatta Çin ve Uzakdoğu limanlarında profesyonel kadrosu ve iş ortaklıkları ile, Taşımacılık sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından titizlikle takip edip, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli artan bir eğride tutmak amacındadır.

Nakliyat sektöründe ki 18.yılında, Vira Uluslararası Taşımacılık web sitesini güncelleyerek ve sosyal medya kanallarında aktif yer alarak, teknoloji ve dijital çağı da yakaladığını göstermiştir.

Vira Uluslararası Taşımacılık hava ve deniz nakliyesi için ihtiyaç duyulan güvenilir hizmet ve doğru çözümlerle müşterileri ile işbirliği içerisinde olmaya devam edecektir.