HAKKIMIZDA

Uluslararası lojistik sektöründe uzun yıllar boyu başarılı adımlar atmış, iki ismin tek bir hayali olarak doğan bir proje. Bu isimlerden biri yaklaşık olarak 15 yıl uluslararası lojistik sektöründe ihracat müdürlüğü yapmış diğer başarılı isim ise 10 yıl boyunca konteyner acenteliği yapan büyük bir işletmede satış ve pazarlama deneyimleri yaşamışlardır. Bu iki ismin ortak rüyaları olan ve Vira Uluslararası Lojistik adını verdikleri proje uzun bir çaba ve gayretler sonucu 1996 yılının ilk sabahı İstanbul’da kurularak resmen hayata geçirilmiştir.

Kuruluşunun ilk yıllarında, özellikle komple konteyner taşımacılığına yönelerek büyük bir başarı yakalayan firma, ilerleyen aylarda birçok farklı sektörde adını duyurmaya başlamıştır. Hızlı bir gelişim grafiği çizen firmamızın başarı ivmesinin ardında yatan şirket politikası güvenilir bir hizmet sunması olarak bilinir. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının öneminin farkında olan firmamız gün geçtikçe sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir . Hizmetlerini komple ve parsiyel konteyner taşımacılığı yanında havayolu , kapıdan kapıya teslim çözümler , sigorta , gümrükleme ve ara nakliye hizmetleri ile de geliştirmiştir.

Bir rüya olarak düşünülen Vira Uluslararası Lojistik dünden bugüne olan bu büyük değişimle gelecek yıllarda dünya standartlarının üzerine çıkacağının sözünü vererek siz müşterilerimizle bu gururu yaşamanın mutluluğunu paylaşacak.