Lojistik sektörüne 1996 yılının Ocak ayında atıldık , o günden bu güne 20 yıldır özellikle deniz yolu ithalat ve ihracat Uluslararası konteyner taşımacılığı ile havayolu , karayolu taşımacılığında freight forwarder olarak hizmet veriyoruz. Merkezimiz İstanbul’da olup Türkiye’nin tüm konteyner limanlarından , çıkış kapılarından ve Havalimanlarından servis vermekteyiz. Network üyeliğimizin getirdiği geniş acenta ağımızla Dünya’yı örüyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul edip onlara güven veren , iş yüklerini hafifleten aynı zamanda çalışanlarının Vira’nın 20 yıllık tüm bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak kendilerini geliştirmelerini sağlayan , butik olarak hizmet vermeyi amaçlamış bir lojistik firmasıyız.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize cazip navlunlarla kaliteli hizmet , çalışanlarımıza daha geniş ekonomik ve sosyal imkanlar sağlamak ve Uluslararası piyasada aranan , tanınan rağbet gören bir firma olmaktır. Bu vizyona ulaşmakta bizi biz yapan en önemli değerler ; dürüstlük, bilgi ve tecrübe , kişi- kurum ve müşterilerimize saygı ve özgüvendir.